» » » » » Wędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbs
Wędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbsWędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbsWędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbsWędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbs
Wędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbsWędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbsWędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbsWędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbs

Wędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbs

DAIWA
Wędka Daiwa Black Widow Spod 3,90 m 5lbs
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Dostępność:Brak produktu

Usługa pakowania:od 14,90 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:KURIER 24h GABARYT - 14,90 zł
ODBIÓR OSOBISTY - 0,00 zł

Numer katalogowy:11579-396

Kod EAN:4027093725890

Stan produktu:Nowy

Gwarancja:Gwarancja Daiwa 24 mc

Czas wysyłki:Dostawa w ciągu 7 dni

Nasza cena: 269,00 zł

Prosimy o kontakt

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Daiwa
  • Recenzje produktu (1)

Wędka karpiowa Daiwa Black Widow Spod 3,90m 5lbs bazuje na blanku swoich poprzedniczek. Smukły blank posiada duże rezerwy mocy pozwalający posyłać rakietę zanętową na znaczną odległość. Wyposażona w dwustopkowe przelotki Titanium-Oxyd. Design dostosowany do najnowszych wymogów sceny karpiowej.

  • Smukły blank wykonany z włókna węglowego
  • Materiałowy pokrowiec
  • Dolink w wykończeniu "full shrink"
  • Dolnik zakończony czarnym matowym kapslem z logo Daiwa
  • Model 2017

Dane techniczne:
Nr artykułu: 11579-396
Długość (m): 3,90
Krzywa ugięcia (lb): 5
Długość transportowa (cm): 200
Ilość składań: 2
Masa (g): 576
Ilość przelotek: 6
Gwarancja: 2 lata

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

DAIWA
Daiwa to gigantyczna korporacja obejmująca swoim zasięgiem cały świat.  Firma matka oraz główne fabryki zlokalizowane są w Japonii. Daiwa jest globalnym liderem w zakresie innowacyjności, oferty oraz wielkości ogólnej sprzedaży między innymi sprzętu wędkarskiego. Koncern posiada, poza Japonią, swoje Autoryzowane  Przedstawicielstwa oraz centrale produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, w Australii, na Tajwanie, we Francji, Tajlandii oraz w Niemczech. W roku 1977 Daiwa rozpoczęła również  produkcję najwyższej klasy wędzisk w Wishaw w  Szkocji.  Brytyjska fabryka to szczególne miejsce, ponieważ stanowi jeden z niewielu już bastionów europejskiej tradycji w produkcji sprzętu wędkarskiego.

Daiwa rozpoczęła swoją działalność w roku 1958, wówczas właśnie owocem  wizji  i ogromnego wkładu pracy  ojca przedsięwzięcia, Yoshio Matsui, stała się firma Daiwa Seiko Inc. w Nakano, Tokio. Pierwotnie  koncentrowano się głównie na kołowrotkach ale  już w roku 1964, uruchomiono  produkcję wędzisk w nowo otwartej do tego celu fabryce.
Przedsiębiorstwo o niewielkim zasięgu w szybkim tempie przeobraziło się w giganta o znaczeniu międzynarodowym. Ważnym  celem przyszłego lidera w branży wędkarskiej było mocne wejście na  rynek amerykański, i tak  w roku 1966 zawiązano w Los Angeles Daiwa Corporation, w następnej kolejności  firma zagościła w  Australii, gdzie w 1972 powołano do życia przedsiębiorstwo Daiwa Whyte-Hall Pty. Ltd. w Sydney. Europejska ekspansja  przypada  na rok 1977 – w szkockim Wishaw powstaje Daiwa Sports Ltd. W rzeczywistości wejście na rynek w Europie stało się  punktem zwrotnym w historii firmy, a to dlatego iż od tej chwili Daiwa zainicjowała budowę specyficznego programu  ściśle dostrojonego do specyfiki wędkarstwa brytyjskiego oraz europejskiego. Bardzo szybko tyczki, matchówki, spinningi, muchówki, a z czasem również  wędziska karpiowe z logo Daiwa Scotland, sygnowane „Made in UK” stały się bardzo prestiżowym i  pożądanym towarem na Wyspach  i w całej Europie. Wciąż i nieustająco, wędziska z brytyjską flagą to synonim nieporównywalnej doskonałości. To selektywne produkty dla wymagających wędkarzy świadomych tego, czego naprawdę oczekują od sprzętu tak wysokiej klasy.

Firma rozrasta się dalej - równolegle powstają kolejne fabryki w Japonii:  w 1970 - Hiroshima Factory i Tochigi Factory, a w 1971 zapoczątkowano produkcję wędzisk w fabryce Taiwan Daiwa, Ltd. w Kaohsiung City. W roku 1970 Daiwa wchodzi na giełdę.

W roku 1984  powołano do życia kolejne przedstawicielstwo w Europie, przedsiębiorstwo Daiwa France S. A. w Rouen, a w 1990 Daiwa Cormoran GmbH  Grobenzell  koło Monachium w Niemczech. Następne firmy zależne powstały na Tajlandii (Daiwa Seiko Thailand Co., Ltd. – 1995 rok), Tajwanie (Enterprise Daiwa FT Co., Ltd. – 2002 rok) oraz w Chinach (Zhongshan Dasheng Sporting Goods Ltd. – 2003 rok). W Polsce Daiwa otworzyła swoje Przedstawicielstwo w roku 2006 w wyniku tego wydarzenia pożądana przez wszystkich Daiwa stała się dostępna również na rynku polskim. Następnie Daiwa wkroczyła na rynek czeski i słowacki a także węgierski również w tych krajach torząc swoje Przedstawicielstwa.
 Obchodzony w roku 2008 jubileusz 50-ciu lat istnienia koncernu Daiwa stał się pretekstem do podsumowania działalności  zapoczątkowanej przez założyciela firmy Daiwa, Yoshio Matsui i z całą stanowczością można potwierdzić iż Daiwa jest liderem i zamierza  tę pozycję utrzymać.

W nowa erę w produkcji sprzętu wędkarskiego Daiwa wkroczyła z nowym logo.alt
Autor recenzji: TomaszOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 27-06-2017
Towar zapaklowany super
Napisz recenzję