» Czas realizacji zamówienia

Producenci

Czas realizacji zamówienia

1. W sklepie internetowym www.bialaryba.pl na karcie produktu widnieje informacja o czasie realizacji zamówienia w polu "Czas wysyłki:".
 
Opis dostępności występujących w sklepie:
  • Dostawa w ciągu 24h - Wysyłka zamówionego towaru nastąpi w ciągu 24 godzin w dni robocze. Przy płatności przelewem okres ten może zostać wydłużony do czasu zaksięgowania wpłaty / przelewu. Przeważnie są 24 godziny.
  • Dostawa w ciągu 48h i/lub 7 dni - obecnie produkt jest dostępny w magazynie zewnętrznym, prawdopodobnie został zamówiony lub jest to towar realizowany na zamówienie Klienta. Jeżeli towar jest na stanie magazynowym dostawców zostanie zrealizowany w ciągu 48 godzin do 14 dni roboczych. Jeżeli realizacja zamówienia może się przedłużyć powyżej 14 dni roboczych (z powodu braku u dostawcy), takie zamówienie nie zostanie przyjęte. Klient zostanie poinformowany stosownym e-mailem. Sprzedawca zastrzega możliwość zmiany płatności za pobraniem na przelew lub wpłatę z góry.
  • PRODUKT ARCHIWALNY- tego produktu nie mamy w sprzedaży, został wycofany z oferty. Takie zamówienie nie zostanie zrealizowane.
2. Czas realizacji zamówień w serwisie Allegro.pl:
Czas realizacji zamówień w serwisie Allegro.pl podane są dla każdej aukcji i są potwierdzane w formularzu zamówień Allegro.

Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowości