Strona główna » Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

1. W sklepie internetowym www.bialaryba.pl na karcie produktu widnieje informacja o czasie realizacji zamówienia w polu "Czas realizacji:".
 
Opis dostępności występujących w sklepie:
  • Dostawa 24h - Wysyłka zamówionego towaru nastąpi w ciągu 24 godzin w dni robocze licząc od zaksięgowania płatności przelewem lub kartą.
  • Dostawa od 48h - obecnie produkt jest dostępny w magazynie zewnętrznym, jest to towar realizowany na zamówienie Klienta. Jeżeli towar jest na stanie magazynowym dostawców w Polsce zostanie zrealizowany do trzech dni roboczych licząc od daty zaksięgowania wpłaty środków za zamówienie. Jeżeli towar jest na magazynie dostawcy poza granicami Polski realizacja zamówienia może się przedłużyć do około 7 do 14 dni roboczych.
  • Produkt archiwalny- tego produktu nie mamy w sprzedaży, został wycofany z oferty. Takie zamówienie nie zostanie zrealizowane.
  • Element serwisowy na zam - obecnie produkt jest dostępny w magazynie zewnętrznym, jest to towar realizowany na zamówienie Klienta.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu