» Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

1. W sklepie internetowym www.bialaryba.pl na karcie produktu widnieje informacja o czasie realizacji zamówienia w polu "Czas wysyłki:".
 
Opis dostępności występujących w sklepie:
  • Dostawa 24h - Wysyłka zamówionego towaru nastąpi w ciągu 24 godzin w dni robocze. Przy płatności przelewem okres ten może zostać wydłużony do czasu zaksięgowania wpłaty / przelewu. Przeważnie są 24 godziny.
  • Dostawa 48h - obecnie produkt jest dostępny w magazynie zewnętrznym, prawdopodobnie został zamówiony lub jest to towar realizowany na zamówienie Klienta. Jeżeli towar jest na stanie magazynowym dostawców zostanie zrealizowany do trzech dni roboczych licząc od daty zaksięgowania wpłaty środków za zamówienie. Jeżeli realizacja zamówienia może się przedłużyć powyżej 14 dni roboczych (z powodu braku u dostawcy), takie zamówienie może zostać anulowane. Klient zostanie poinformowany stosownym e-mailem. Sprzedawca zastrzega możliwość zmiany płatności na przelew.
  • Towar na zamówienie- obecnie produkt jest dostępny w magazynie zewnętrznym który mieści się po za granicami Polski, prawdopodobnie został zamówiony lub jest to towar realizowany na zamówienie Klienta. Jeżeli towar jest na stanie magazynowym dostawców zostanie zrealizowany do czternastu dni roboczych licząc od daty zaksięgowania wpłaty środków za zamówienie. Jeżeli realizacja zamówienia może się przedłużyć powyżej 21 dni roboczych (z powodu braku u dostawcy), takie zamówienie może zostać anulowane. Klient zostanie poinformowany stosownym e-mailem. Sprzedawca zastrzega możliwość zmiany płatności na przelew.
  • PRODUKT ARCHIWALNY- tego produktu nie mamy w sprzedaży, został wycofany z oferty. Takie zamówienie nie zostanie zrealizowane.
2. Czas realizacji zamówień w serwisie Allegro.pl:
Czas realizacji zamówień w serwisie Allegro.pl podane są dla każdej aukcji i są potwierdzane w formularzu zamówień Allegro.

Przejdź do strony głównej