Strona główna » Aktualności » Shimano Aero Technium MgS XTD

Shimano Aero Technium MgS XTD

Autor: Sklep wędkarski BialaRyba.PL

Sklep wędkarski Bialaryba.pl prezentuje: Nowy Shimano Aero Technium MgS XTD
Rzucaj daleko, rzucaj celnie. 
W nieustającej drodze ku perfekcji,  Shimano opracowało na nowo koncept kołowrotka karpiowego do dalekich rzutów, po raz pierwszy łącząc w nim nowy kształt szpuli z oscylacją Super Slow 10. Nowa szpula posiada aż 45mm wysokości, przez co jej powierzchnia zwiększyła się o blisko 30% w porównaniu z poprzednim modelem.

 

 

Tak więc, oto on, nowy Aero Technium MgS w sklepie wędkarskim Białaryba.PL
Nowy kołowrotek karpiowy, najlepszy w swojej klasie. Niebywale lekki, niebywale precyzyjny. Rzucaj daleko, rzucaj celnie.
Niespotykane właściwości rzutowe, niebywała wydajność
Tym, co najbardziej ogranicza wędkarza w przekroczeniu danego dystansu rzutu, jest tarcie powstające na żyłce. Dzięki połączeniu szpuli Long Stroke z oscylacją Super Slow 10 (107 zwojów na cykl), zminimalizowano tarcie żyłki powstające na szpuli. Specjalny kształt rantu AR-C w połączeniu z idealnie ułożonym względem wędziska korpusem Parallel Body, podnosi efektywność i wydajność kołowrotka, pozwalając przekraczać dotychczasowe ograniczenia.
W konstrukcji kołowrotka wykorzystano lekki i mocny magnez, tworząc z niego w procesie odkuwania na zimno obudowę HAGANE Body. Dzięki niej, zestaw jest lżejszy i o wiele łatwiej wykonać nim wymach w pełnej sile, co przekłada się na nadaną ciężarkowi prędkość. Do tego stopnia, że Shimano zdecydowało się wzmocnić elementy podpierające szpulę, by oś główna nie uległa uszkodzeniu w wyniku przeciążenia. Technologia Rigid Cast jest tak dobra, że pozwala oddawać rzuty nawet na, wysuniętej ku górze rotora, szpuli.
Oczywiście, nic nie jest ważniejsze niż odpowiednia technika rzutu, ale dzięki poprawieniu właściwości rzutowych kołowrotka i zminimalizowaniu jego wagi, poprawiono znacząco również celność oddawanych rzutów. Mniej włożonego wysiłku oznacza większą precyzję, kontrolę, oraz lepszą technikę, pozwalające oddać rzut dokładnie w to miejsce, które sobie upatrzyliśmy.
Zastosowane technologie Shimano dostępne w internetowym sklepie wędkarskim BialaRyba.PL:

altalt
altalt
altalt
alt
Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD
Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTDKołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD-28216Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD-28217Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD-28218Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD-28219Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD-28220Kołowrotek Shimano Aero Technium MgS 14000 XTD-28221

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
BIALARYBA.PLDRENNANDrennan E-S-PELEKTROSTATYKNGTPOWER PROSHIMANOUndercarpVIDEOTRONIC
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu