1 » 2 » Shimano Tribal Trench,Sync Gear.3

Shimano Tribal Trench,Sync Gear.

Shimano Tribal Trench Gear oraz Sync Gear - nowa seria bagaży od Shimano.

Niepowtarzalny, specyficzny wzór kamuflażowy, zaprojektowany na materiale 600D (zewnątrz) i 210D (wewnątrz). Stworzony specjalnie na potrzeby nowej serii bagaży Tribal - Trench Gear oraz Sync Gear.


Shimano Organised Compact Design pozwala wędkarzowi wybierać spośród niezliczonej ilości specjalistycznych, pasujących do siebie toreb i pokrowców, które wspólnie mogą utworzyć system Compact Carryall. Umożliwia to spersonalizowanie swojego bagażu względem potrzeb i wymagań wędkarza.

Organised Compact Design posiada teraz nowa funkcjonalność nie tylko dla akcesoriów zewnętrznych, ale również mocowanych na zewnątrz! Dodatkowe sprzączki, paski elastyczne i kompresyjne, przystosowane do mocowania akcesoriów takich jak sygnalizatory brań, mniejsze torby,
maty czy buzz bary - wszystko wedle prywatnych preferencji użytkownika.

Zamki błyskawiczne HD znoszą praktycznie każde warunki sprawiając, ze seria bagażowa toreb i pokrowców Shimano spełnia oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy. Były one testowane zarówno pod względem wytrzymałości, jak i komfortu korzystania.

System szwów Power Stitching używany w serii toreb i pokrowców Shimano odróżnia je od innych,
dostępnych na rynku. Ten podwójny szew zabezpiecza bagaż w najbardziej newralgicznych miejscach narażonych na przeciążenia, gwarantując jego niezwykle wysoka wytrzymałość.
.
Aero Quiver to prosty system mocowania akcesoriów, bazujący na regulowany pasku z klipsem, do którego przypiąć można kolejne torby czy pokrowce. Nowy Aero Quiver posiada jeszcze mocniej pikowany pasek na ramie dla maksymalnej wygody, oraz wzmocniony klips, do które można podpiąć aż 10 akcesoriów w dowolnej konfiguracji.
Plecak Shimano Tribal Trench Rucksack Compact-14531Torba Shimano Tribal Trench Na Odzież-14527

Przejdź do strony głównej